PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, dhjetra artikuj per femije, karroca, lodra etj...


Genta
14.09.2005, 18:58
5 krevate 2-katesh per femije, 11.000 leke
Te kompletuar me dyshek,jorgan,etj. - 11.000 leke - Tiranė - tel: 0682533158

Krevat femijesh me dyshek,ne gjendje te mire, 6000 leke
Me mbulese cope dhe skelet metalik. - 6.000 leke - Tiranė - tel: 244584

Krevate femijesh druri shume i mirembajtur, 8.000 leke
Krevate femijesh druri shume i mirembajtur - 8.000 leke - Tiranė - tel: 260582

5 krevate 2-katesh per femije, te kompletuar me dyshek, jorgan , 11.000 leke
5 krevate 2-kateshe per femije te kompletuar me dyshek, jorgan - 11.000 leke - Tiranė - tel: 0682533158

Karroce femijesh sezelino.
E pajisur me cante,ne gjendje shume te mire,ngjyre blu me pika te bardha. - cmimi: 15.000 leke - Tiranė - tel: 375777

Karroce per bebe "Bebi Sky",perdoret per femije nga 1-5 vjec, 15.000 leke
Blu me topa boqielli, e perdorur vetem nje muaj (e blere ne Janar).Bashk me te shitet edhe car sit, e re e pa perdorur - cmimi: 15.000 leke - Tiranė - tel: 342631 0682159288

Krevat femijesh,i ardhur nga Gjermania, 15.000 leke
Per femije deri ne moshen 6-vjec,shume pak i perdorur. - cmimi: 15.000 leke - Tiranė - tel: 0692395866

Dhome gjumi per femije, 1.000 euro
Dhome gjumi per femije,prodhim italian,ngjyre blu me bezhe,krevat marinari+1 kravat me sirtar,dollap tek krevati+dollap i madh,me 4 kanate,me tavoline pune dhe nje etazher bashkangjitur,shume e mirembajtur. - cmimi: 1.000euro - Tiranė - tel: 0692080865

Kosh per bebe, 7.000 leke
Kosh per bebe te moshes deri 2 vjec,i blere ne Greqi,i veshur me sfungjer,mendafsh te bardhe,tende ne forme karrote. - cmimi: 7.000 leke - Tiranė - tel: 373381

Krevat femijesh,3.000 leke
Krevat femijesh, hekuri, ngjyre vishnje, dyshek, jastek,anesor dhe mbulese. - cmimi: 3.000 leke - Tiranė - tel: 344180

Karroce femijesh,8.000 leke
Karroce femijesh, i ardhur nga italian, ne gjendje shume te mire pune. - cmimi: 8.000 leke - Tiranė - tel: 345784 0682142634

Krevat femijesh 30.000 leke
Krevat femijesh,italian,me dyshek,pak i perdorur. - cmimi: 30.000 leke - Tiranė - tel: 374835

Portbebe,kosh 8.000 leke
Portbebe,kosh.Govate e larte bashke me tavolinen e nderrimit per bebe te vogla. - cmimi: 8.000 leke - Tiranė - tel: 373595

Kosh per bebe 28
Kosh per bebe te moshes deri 2 vjec,i blere ne Greqi,i veshur me sfungjer,mendafsh te bardhe,tende ne forme karrote. - cmimi: 7.000 leke - Tiranė - tel: 373381

Dyshek 27
Dyshek (kopeshti),te rinj,cope 10. - cmimi: 1.800 leke/copa - Tiranė - tel: 0682533158

Karroce Chico
Karroce Chico,per femije,viti 2005,e sapoblere ne Gjermani,1 muaj e perdorur,3 rrota,krevat. - 30.000 leek - Tiranė - tel: 0682377397

Karroce
Karroce dyshe per bebe binjake,shume e mirembajtur. - 5.000 leke - Tiranė - tel: 376931 0682809623

Krevat femijesh
Krevat femijesh,6 muaj i perdorur,shitet per arsye emigrimi,i blere 25.000. - 15.000 leke - Tiranė - tel: 0692282705

Krevat femijesh
Krevat femijesh,prej hekuri,ngjyre vishnje,me vello siper,me dyshek dhe jastek. - 2.500 leke - Tiranė - tel: 0682377397

Karroce femijesh
Karroce femijesh,Chicco,3 muaj i perdorur. - 15.000 leke - Tiranė - tel: 258180

Kosh per bebe
Kosh per bebe,perdoret edhe si krevat,i blere ne Amerike. - 7.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 0682254574

Karroce per femije
te perdorura - 5.000 leke - Tiranė - tel: 0682142634 345784

Kosh per bebe
perdoret edhe si krevat i blere ne Amerike - 7.000 leke - Tiranė - tel: 0682254574

Dhome gjumi
dhome gjumi per femije qe ka nje dollap me 2 kanata dhe 2 koka krevatesh - 16.000 leke - Tiranė - tel: 0692104145

Kosh per Bebe
te moshes deri ne 2 vjec i bler ne Greqi i veshur me sfungjer , mendafsh i bardhe tende ne forem karoce - 7.000 leke - Tiranė - tel: 373381

Krevat femijesh
kemi krevat femijesh tek , me dyshek me te gjithe aksesoret se bashku - 5.000 leke - Tiranė - tel: 0692191220

Karroce
Karoce femijesh Chicco 3 muaj i perdorur - 15.000 leke - Tiranė - tel: 251880

Karroce Femijesh
Chicco 3 muaj i perdorur - 15.000 leke - Tiranė - tel: 258180

Krevate Femijesh
me dyshek me vete me te gjitha aksesoret parkates - 5.000 leke - Tiranė - tel: 0692191220

Biciklete
e vogel per femije te moshes deri ne 8- vjec , prodhim Zvicerian , e perdorur e mirembajtur - 3.000 leke - Tiranė - tel: 360096 0692233695

Kosh per bebe
te moshes 2 vjec i blere ne Grqi , i veshur me sfungjer medafsh te bardhe tende siper - 7.000 leke - Tiranė - tel: 373381

Motor policie
Motor policie per femje , me bateri i sapo ardhur eshte ne kuti per moshen 5 vjec - 15.000 leke - Tiranė - tel: 265059

Karoce femijesh
shitet karoca e femijes , eshte verore dhe dimerore dhe njer rrethore - 10.000 leke - Tiranė - tel: 352421 0692166900 226739

Motor policie per femje
Motor policie per femje , me bateri , i sapo ardhur nga Gjermania e pa hapur ,per moshen 5 vjec - 15.000 leke - Tiranė - tel: 265059

Karroce femijesh
Karroce femijesh , gjermane , 1 muaj e perdorur , verore dhe dimerore - 25.000 leke - Tiranė - tel: 248592