PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė ofroj TAKE THAT - Albumi i ri 300 Lekė


Gold
01.12.2006, 16:02
lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Shitet Albumi me i fundit i grupit te famshem britanik TAKE THAT i titulluar "Beautiful World" dhe qe eshte publikuar me 27.11.2006 me cmimin 300 leke.
Mund te zgjidhni nese e doni per CD Player apo per MP3 Player.
Per kontakt:
Dergoni nje email ne adresen gold.quality@gmail.com