PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė kėrkoj virtual d.j 4.1 free


akili8888
24.10.2006, 14:10
lloji i njoftimit. : kėrkoj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

a mund te me ndihmoni se ku mund ta gjej virtual d.j 4.1 free dhe te plote ju lutem me ndihmoni
erioni nga tirana Email: erjoni87@hotmail.com
CEl:sms 0692627841