PDA

Trego pamjen e plotė tė : KS, Prishtinė shes Psikologjia e Suksesit 1 2 €


Ylberi
17.10.2006, 21:57
lloji i njoftimit. : shes

Shteti............: KS,

Qyteti............: Prishtinė

Libri elektronik - Psikologjia e Suksesit 1

Pershendetje,

Me kenaqesi ju informojme se eshte hedhur ne treg libri elektronik "Psikologjia e
Suksesit 1 - Si te krijoni miq dhe te fitoni perkrhajen e njerezve" i autorit te mirenjohur Amerikan z. Dale Carnegie.

Per ta shkarkuar (download-uar) ne kompjuterin tuaj kete liber, vizitoni faqen www.ylberpatoku.com (http://www.ylberpatoku.com) .

Pasi ta keni shkarkuar (download-uar), ju mund ta lexoni nje pjese te tij dhe te
vendosni se a ia vlen ta lexoni deri ne fund dhe ta keni gjithmone prane, per t'i kujtuar keshillat e mrekullueshme te ketij libri.

Kete liber mundeni t'ia referoni edhe shokeve dhe miqve tuaj. Thjeshte, vetem
dergojeni me tej (forward) kete email. Me siguri se qofte edhe si nje sygjerim qe do t'ua beni, ata do t'ju jene mirenjohes per kete.

Cel. : +355692054156