PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė shes bicikleta per femije , te reja dhe te perdorura. 3000 Lekė


Era-1
12.09.2006, 14:11
lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Shes dy bicikleta per femije.
Biciklete e re, ngjyre te verdhe, e pershtqteshme per femije te moshes 7-11 vjec. Cmimi 3500 leke
Biciklete shume pak e perdorur, e kuqe me spieder-man, e pershtateshme per femije te moshes 7 -11 vjec. Cmimi 3000 leke.

mund te telefoononi apo te kontaktoni me e-mail: qielli3kalter@yahoo.com

Tel. : 04 249256

Cel. : 0682449014