PDA

Trego pamjen e plotė tė : KS, Prishtinė kėrkoj apartman 7-15 Gusht ne Durres - Golem 20-25 €


buqe
24.07.2006, 18:43
lloji i njoftimit. : kėrkoj

Shteti............: KS,

Qyteti............: Prishtinė

Jemi nje familje 5 antareshe dhe kerkojm nje apartman me banjo kuzhine dhe dy dhoma,ne Durres- Golem

Prej dates 7gusht deri 15gusht

Cel. : 044442569