PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes DVD edukative per femije 0-4vjec dubluar ne SHQIP 600 Leke


Migena Gjylhasani
26.12.2008, 18:20
Cikli i mirenjohur per femije "Your baby can" tani vjen edhe ne Shqiperi i dubluar ne shqip.
Femija juaj duke u argetuar me kenget mund te mesoje shqisat, ngjyrat, te njohe kafshet, madje mund edhe te mesoj te lexoj.
E gjitha ne 4 vellime ne DVD 600 leke te reja secila.

Gjithashtu edhe 2 CD me melodi relaksuese per gjum "Good night" nga happybaby dhe "Smart symphonies" nga enfamil; secila 600 lek te reja.


Keto artikuj nuk gjenden ne treg.

Kontakto me Migenen...

Tel. : +355 (0)4 222 0693

Cel. : +355 (0)69 2407999