PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Durrės midis Hekurudhes dhe Ilirise ofroj shtepi me qera


Idlir
12.05.2006, 14:10
lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Durrės

Per pushime te paharruara ne Plazhin e bukur te Durresit ju ofrojme hyrje te re e te kompletuar
ne zonen me te bukur te plazhit te Durresit midis Hekurudhes dhe Ilirise buze rruge.
Drita dhe uje 24 ore,
ēmimi i arsyeshem.
Te interesuarit te telefonojne ne 00355/4/342204 ose cel 00355692561059.
Preferohen familjare dhe ēifte.
Hyrja lihet ne dispozicion per periudhat
1-15-30 qershor, 1-15-31 korrik, 1-15-31 gusht.

Tel. : 003554342204

Cel. : 00355692561059