PDA

Trego pamjen e plotė tė : KS, Prishtinė kėrkoj vile 2 dhomshe ne Durres nga 20-30 Qershor


Dr.Ylli
11.05.2006, 18:35
lloji i njoftimit. : kėrkoj

Shteti............: KS,

Qyteti............: Prishtinė

Jam nje mjek nga Kosova .Kerkoj nje vile 2 dhomshe ku mund te akomodohen 6 vete e pajisur me kuzhine ,TV,parking ,air-con etj dhe te jete buze detit te Durresit me rrethine.
Intervali kohor 20.deri me 30 qershor.2006

Tel. : 00377-44157-129