PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė INXHINIER NDERTIMI me liēensė merr persipėr tė bėj projekte dhe vizatime


ESTI
12.04.2006, 11:42
lloji i njoftimit. : kėrkoj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Jam Inxhinier Ndėrtimi .
-Kam liēensė pėr projektues dhe konstruktor.

1. Marr pėrsipėr tė bėj projekte dhe vizatime pėr personat dhe subjektet qė duan tė legalizojnė banesat e tyre,
2. Marr pėrsipėr projektime godinash banimi dhe industriale deri nė 5 kate si dhe rrugė dhe ura, kategoria e 3-tė.

Cel. : 0692611758