PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Karroce bebesh bashke me ndenjese makine 15.000 Leke


Elajda
26.02.2008, 12:32
Shes nje karroce bebesh amerikane te markes "Evenflo" bashke me ndenjesen e makines. Karroca eshte perdorur vetem gjate 8 muajve te pare pas lindjes se femijes dhe eshte shume e mirembajtur. Eshte gjithashtu mjaft komode si per femijen pasi nuk ndihen shume lekundjet neper rruget e keqija, ashtu edhe per prindin qe e shtyn. Karroca bashke me ndenjesen e makines shiten per cmimin 13.500 Lek te reja. Nese jeni te interesuar na kontaktoni ne numrin 0693073788.

Pamja e karroces eshte identike si meposhte dhe e njejta ngjyre. Ju siguroj qe do te ishte nje blerje me shume leverdi.

http://ecx.images-amazon.com/images/I/51FCX70YEVL._SS384_.jpg

http://ecx.images-amazon.com/images/I/4113HHZFQ7L._SS384_.jpg

Ju faleminderit!

Cel. : 0693073788