PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė ofroj Libra Elektronike - Trajnime Video


DigiSmart
15.02.2006, 13:32
lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Ofroj Libra Elektronike dhe Trajnime Video: per Designers, Mjeke, Inxhinjere, Programues etj. Te gjithe Librat dhe Videot jane ne Anglisht dhe botime/edicione te viteve 2004-2006 te shtepive me te mira me fame boterore. Cmimet te negociueshme sipas librit/videos te kerkuar, por gjitmone me lire se gjysma e vleres reale.

Kontakti nepermjet adreses e-mail : E.Leetz@gmail.com

Materialet i merrni ne CD por nqs deshironi edhe nepermjet Emailit.