PDA

Trego pamjen e plotė tė : Mjete lundrimi & Marina


Seiten : [1] 2 3 4

 1. Durres, shes Varka me motorr per turizem dhe peshkim Viti 2012, 2.000 Euro
 2. Tirane, shes Jetski Sea DOO Viti 2000, 1.299 Euro
 3. Durres, motorr uji Jetski Sea Doo
 4. OKAZION-DURRES,SHES Motoskaf YAMAHA - Viti 2000, 11,000 Euro
 5. Kurbin, shpallje gomone modeli i ri Viti 2012, 20.000 Euro
 6. Shkoder, shes varke 300.000 Leke
 7. Vlore, shes varke 30.000 Leke
 8. Tirane, shes Motor varke me bateri Sailor 5 marshe 25.000 Leke
 9. Durres, shpallje mjet peshkimi
 10. Tirane, oferte OKAZION - shitet varke 10m e gjate e paperfunduar
 11. shes gomone NOVAMARINE HD TEN 68.000 Euro
 12. shes RIVIERA 4000 OFFSHORE Viti 2006, 240.000 Euro
 13. Vlore, shes motoskaf Glastron Viti 2000, 7.000 Euro
 14. Sarande, shes mjet peshkimi SARONIC Viti 2003, 40.000 Euro
 15. Shes Peshkarexhe me license selektive-37.000Euro (i diskutueshem)
 16. Durres, shes Jetski kawasaki Viti 2001,
 17. Itali, shes motoskaf CIGALA & BERTINETTI MODELI AKIS 22 Viti 1999, 15.000 Euro
 18. Durres, shes mjet peshkimi Modeli motorrave CATERPILAR 3412 MOD Viti 1980, 55.000 Euro
 19. Durres, shes gomone te cdo permase Viti 2013
 20. Vlore, shes gomone tempest Viti 2013
 21. Lezhe, shes Jetski Seadoo 3D Viti 2005, 1.500 Euro
 22. Vlore, shes gomone gomone dhe motorskafa Viti 2013, 1
 23. Shkoder, shes motoskaf gomone dhe motorskafa Viti 2013, 1
 24. Durres, shes motoskaf shes gomone dhe motorskaf te cdo permase 2mt deri 13mt Viti 2013
 25. Durres, shes motoskaf cap 520 Viti 2013, 19.000 Euro
 26. Tirane, shes Motor Merkury 20 kuaj fuqi 2 kohesh. Viti 2000, 400 Euro
 27. Lezhe, shes motoskaf SMARTLINER dhe SELVA
 28. Durres, shes gomone 3.2M 700 Euro
 29. Durres, shes gomone 4.5m 1.000 Euro
 30. Tirane, ofroj Jaht luksoz dhe te gjitha modelet e anijeve qe deshironi
 31. Tirane, shes motoskaf Draco Viti 2000,10.000 euro
 32. Shqiperi, shes Jaht luksoz "CRANCHI Smeraldo 37" Viti 2000
 33. Tirane, shes Jetski Seadoo bombardier RX 1000 2T injeksion Viti 2002, 1.500 Euro
 34. Durres, shes mjet peshkimi 700.000 Leke
 35. Tirane, shes Yamaha XL Viti 2004, 3.300 Euro
 36. Tirane, shes Jetski rxt 255 Viti 2010, 10.000 Euro
 37. Fier, shes Jetski polariss Viti 2004, 3.000 Euro
 38. Vlore, shes motoskaf motoskaf Viti 2001, 2.500 Euro
 39. Durres, shes mjet peshkimi tip lancia me gabin 7.000 Euro
 40. Durres, shes mjet transporti rimorkiator 15.000
 41. Shkoder, kerkoj pune si kamaier ose ne qender interneti, 17.000 Leke
 42. Durres, shes gomone nuova batt italia 2001 Viti 2001, 4.000 Euro
 43. Tirane, shes gomone Intex seahauk 100 Euro
 44. Shkoder, shes Jaht sportiv Crist Craft Viti 1993, 55.000 Euro
 45. Tirane, shes gomone zodiak Viti 2010, 550 Euro
 46. Durres, shes gomone 800 Euro
 47. Shkoder, shes pedalo 600 Euro
 48. Durres, shes Jetski Yamaha waveraner 4.000 Euro
 49. Vlore, ofroj motoskaf te Ri, Prodhim Sur Marine, Model Miami 360, Motor Honda 30HP Viti 2013, 4.900 Euro
 50. Tirane, shes motoskaf Saphir 560 GT Viti 1992, 8.000 Euro