PDA

Trego pamjen e plotė tė : Biznese & Shėrbime


Seiten : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63

 1. KS, Prizren, dardanianetwork ofron host & domain & design, cmimi me marveshje
 2. KS, Prishtinė jap me qera Tipe tė ndryshme makinash
 3. AL, Tiranė njoftim Dhoma frigoriferike. Impjate ftohese
 4. AL, Tiranė INXHINIER NDERTIMI me liēensė merr persipėr tė bėj projekte dhe vizatime
 5. KS, Prishtinė ofrojme shtofra per mobileri dhe nevoja shtepiake
 6. AL, Tiranė njoftim studio design
 7. njoftim Balkan Consulting
 8. AL, Tiranė ofroj konsulence per ndihme fiskale dhe juridike
 9. AL, Tiranė, Max Studio Design - Studio reklamash
 10. AL, Tiranė, Studio Grafike
 11. AL, ofroj sherbime si Perkthyese ne Stamboll, Turqi
 12. albanweb.com ofron faqe interneti per biznese, hotele,restorante etj
 13. AL, Tiranė ofroj Ruajtje objekti me polici private, shoqerim me bodiguard
 14. AL, Tiranė ofrojme krijim dhe mirembajtjen e faqeve webpage
 15. AL, Shkodėr, konsulent nė fushėn e investimeve dhe import-exportit
 16. AL, Tiranė, Dyqan celularesh, programe, ckodime, aksesore te gjithe tipeve
 17. AL, Tiranė, Alushi SH.P.K - Firme ndertimi me standarte bashkohore Europiane
 18. AL, Tiranė njoftim info-mail
 19. D, Pėrkthyes letrar nga gjermanishtja nė shqip
 20. KS, Gjakovė Heliko Kultura - Kultivimi i kermijeve ne ciklin e kompletuar biologjik
 21. AL, Tiranė njoftim Konsulencė nė fushėn migratore
 22. AL, Tiranė njoftim Zyre Kontabiliteti
 23. Ne Zemblak te Korces prodhojme dhe shesim shtylla betoni centrifugale.
 24. GB, njoftim TRANSPORT RRUGOR NDERKOMBETAR
 25. AL, Tiranė, Oferte e "ALCRED Food Processsing Co." Shpk
 26. GR, organizim Sherbime per emigrante
 27. AL, Tiranė shesim bojra printereash, paisje e sherbime printimi e shumfishimi per CD
 28. Tiranė - Biznesi i Paisjeve Elektrike
 29. AL, Durrės njoftim Sherbim per te moshuarit.
 30. AL, Tiranė ofroj Sisteme Audio Per te gjitha ambientet
 31. AL, Elbasan njoftim Punimet qe merr persiper Studio PLus AKSEL
 32. AL, Tiranė shesim qilima dhe tapete - punim artizanal
 33. Tiranė, ofrojme asistence e pasije per Ndertim, Konfigurime.....rrjetesh kompjuterike
 34. AL, Tiranė organizim OFROJME TRANSPORT NDERKOMBETAR
 35. KS, Gjakovė - prodhimet e firmes Gjermane Wurth nga lemia e metalit dhe ndertimit
 36. AL, Tiranė firma 'SHPIRAGU' punime alumini,dyer,dritare,grila,vetrata,rrjeta etj..
 37. AL, Tiranė ofrojme sisteme audion e video per TV, lokale etj
 38. AL, Tiranė ofroj punime te ndryshme per ambjentet e brendshme te shtepive, zyrave etj
 39. AL, Tiranė njoftim topsport
 40. AL, Tiranė njoftim MASTER GYM
 41. AL, Tiranė njoftim Perkthime
 42. AL, Tiranė ofroj sherbime dentare
 43. AL, Tiranė ofroj Sherbim dentar
 44. AL, Durrės - Tuba e rakorderi polypropylieni (furnzim,shkarkim ujrash)
 45. AL, Tiranė njoftim Perfaqesia Vero Moda & Only
 46. Pishina Koral - Ndertim dhe Mirembajtje pishinash
 47. AL, Tiranė ofroj "Sun Stop" Mbrojtje nga rrezet e diellit
 48. AL, Tiranė ofroj konstruksione metalike
 49. AL, Tiranė ofroj kangjella alumini
 50. Ofrojme sherbim transporti te brendshem dhe te jashtem