PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kėrkesa - per blerje, marrje me qera, ndėrrim


Seiten : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11

 1. Vlore, nderroj Ap 2+1
 2. Tirane, shes toke truall per vile
 3. Tirane, blej Apartament 2+1
 4. Tirane, - OFROJME SHERBIME TE NDRYSHME
 5. Tirane, - OFROJME SHERBIME TE NDRYSHME
 6. Tirane, - OFROJME SHERBIME TE NDRYSHME
 7. Kukes, shes shes ose jap me qera ose nderroj 4000m2 truall me hipotek
 8. Kukes, shes shes ose jap me qera ose nderroj 4000m2 truall me hipotek
 9. Vlore, nderroj Apartament
 10. Tirane, Shes nje vile tek Rruga Elbasanit
 11. Blej Apartament 1+1 te Unaza e re.
 12. Tirane, jap me qera apartament
 13. Tirane, kerkoj kerkoj shtepi me qera
 14. Sarande, shes Toke
 15. Tirane, kerkoj Apartament me qira 1+1
 16. Tirane, blej
 17. Marr me qera Apartament 2+1
 18. Durres, marr me qera Kerkoj 1+1 me qera Durres
 19. marr me qera KARBURANT
 20. Tirane, jap me qera Vile me qera
 21. Tirane, kerkoj APARTAMENT 1+1
 22. Tirane,Shitet ose jepet me qera godine 4 kateshe,me abjente dyqanes
 23. marr me qera KARBURANT
 24. nderroj 5200 m2 toke me ullinj me apartament
 25. Tirane, blej APARTAMENT
 26. Lezhe, shes SHITET TOKE NE HOTELIN E GJUETISE
 27. Tirane, blej APARTAMENT
 28. Tirane, blej APARTAMENTE
 29. Tirane, Ankand Blej zyre Kati 1, 15-25 m² 1.000 Euro (GJYKATA E RRETHIT)
 30. Tirane, blej APARTAMENT
 31. Tirane, marr me qera Apartament
 32. Tirane, shes apartament
 33. Tirane, kerkoj WEIDER
 34. Tirane, shes Troje dhe toka bujqesore.Kembej me apartamente ne Tirane
 35. Tirane, shes shes ose nderroj me makin apartament 1+1 dhe 2+1 ke unaza re
 36. Tirane, Nderrim apartamenti me truall
 37. Tirane, Nderrim apartamenti me apartament me sip. me te madhe
 38. Pogradec, Kerkoj te blej apartament 1+1 ose 2+1 ne pallat ekzistues prane qendres
 39. Tirane, kerkoj Apartament 2+1
 40. Tirane, nderroj Nderrim apartamenti me truall
 41. Tirane, kerkoj kerkoj apartament me qera 1+1 ose garsoniere
 42. Tirane, shes APARTAMENT
 43. Tirane, shes Shtepi 1 kateshe me oborr ne zone te mire
 44. Vlore, nderroj apartament
 45. Tirane, marr me qera 1+1
 46. Tirane, marr me qera Ambjent biznesi 150m2, prane TVSH
 47. Tirane, nderroj apartamenti me truall
 48. Tirane, nderroj Nderrim apartamenti me truall
 49. Durres,kerkoj shtepi me qera
 50. Tirane, nderroj Nderrim apartamenti me truall