PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tė ndryshme


Seiten : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

 1. Kerkohet Mundesi Bashkepunimi Me Firme Ndertimi Ose Agjensi Imobiliare
 2. Shqiperi, MESONI ANGLISHT, GJERMANISHT, ITALISHT etj NGA SHTEPIA JUAJ!
 3. Tirane, okazion fustane per femra me cmime oferte 1.500 Leke
 4. Tirane, shes Kostum Slim Fit Gri+jelek+kollare per dhender 12.000 Leke
 5. Durres, shes Shes betonjerr 400 Euro
 6. Shqiperi, jap me qera License per punimet elektrike 20.000 Leke
 7. Tirane, shes 600 Euro
 8. Tirane, njoftim Qen
 9. Shiten bizhuteri argjendi
 10. Tirane, shes numer VODAFONE CLUB 5.000 Leke
 11. Tirane, shes Paisje per qender estetike
 12. Tirane, shes Shazllone per plazh 5.000 Leke
 13. Tirane, shes Shitet teknograf Neolt Leonar XL 200 Euro
 14. Fier, shes poltron dentare vitali faro 12.000 Euro
 15. Solar per nxirje trupi
 16. Lezhe, shes Frigorifer dhe rafte per market
 17. Tirane, shes makina qepse prefesionale 1 Euro
 18. Tirane, shes bilardo 1 milion Leke
 19. Tirane,shitet aktiviteti PLAY STATION 3
 20. Lushnje, shes 120 Euro manjetofon pioner origjinal super bass super volum
 21. lushnje, shes 60 euro xhup lekure ngjyre te zeze original prodhuar dhe bler ne itali
 22. Elbasan, shes blic e markes proel per diskoteke 50 Euro
 23. Tirane, ofroj SDI011 Dual Interface Smart Card 75 USD
 24. Tirane, shes GJENERATORE ENERGJIA E LIRE. 500 Euro
 25. Elbasan, shes shampanje DON PERIGNON ROSE
 26. Tirane, shes laptop 50.000 Leke
 27. Vlore, shes Biciklet MCS Shimano Dura-Ace 1.500 Euro
 28. Tirane, shes Kitara Kitare Westernguitar Washburn WD10SCEB 340 Euro
 29. Tirane, shes ose nderroj Bursa Studimi 400 euro
 30. Tirane, ofroj Filmime dhe Foto Profesionale 0 Euro
 31. MESONI ANGLISHT, GJERMANISHT, ITALISHT etj NGA SHTEPIA JUAJ!
 32. Tirane, shes Paisje prodhimi per petulla 110.000 Leke
 33. U Shit
 34. Tirane, njoftim Prodhim ēantash letre tė personalizuara me logo
 35. Shes Kitare elektrike bashke me amplifikator ose vec e vec 35,000 leke
 36. Tirane, shes syze Cartier ORIGJINALE 650€
 37. Tirane, oferte
 38. Tirane, okazion Dyqan 40.000 Leke
 39. Tirane, shes PIONEER DDJ-SX 800 Euro
 40. Durres, shes 130 cope dhrakmi njezeteshe
 41. Durres, shes makina cafe te perdorura 700 Euro
 42. Tirane, ofroj LICENSA TE KOMPLETUARA TE ING.NDERTIMI ME TE GJITHA KATEGORITE NE FUSHEN E NDERTIMIT
 43. Tirane, shes prerese asfalti te re, prodhim anglez 500.000 Leke(i diskutueshem) .
 44. Tirane, shesim makineri akulli per lokale te perdorur 1.100 Leke
 45. Tirane, shes Bilardo Garlando 70.000 Leke
 46. Blej Rroba te perdorura 50-150 Leke/kg ne varesi te veshjes
 47. Durres, shes Disqe te te gjitha llojeve 400 Leke
 48. Elbasan, shes Matrapik Makita Hm1500 108db 700 Euro
 49. Tirane, shes Karige femijesh per restorante ose perdorim rikroativ 55 Euro
 50. Fier, shes mjalte dhe qumesht blete 1.100 Leke