PDA

Trego pamjen e plotė tė : Biznesi


Seiten : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

 1. Durres, shes Furre per pjekje boje
 2. Gjirokaster, shes Godine dykateshe ne qafen e pazarit, Gijrokaster
 3. Tirane, kerkoj te bashkepunoj me firma qe merren me instalimin e sistemeve ngrohje ftohje kondicionim
 4. Prishtine, kerkoj Kerkoj distributor ne Shqiperi!!
 5. Tirane, OKAZION,KERKOJ, CERCO COLLABORAZIONE
 6. Tirane, shes kend lojrash per femije(ambjente te hapura dhe te mbyllura)
 7. Tirane, shes qender interneti 7.000 Euro
 8. Chef Hotel-ristoranti--bashkpuntor/ortak
 9. ofroj IATA ME QERA
 10. Tirane, shes biznesin e nje butiku
 11. Tirane, shes Shes KABINETE DENTARE "ANTHOS" dhe "SIEMENS"
 12. Tirane, shpallje ALBANIAN-GROUP kerkon
 13. Prishtine, kerkoj distrbutor per Shqiperi
 14. USA, shes shesim canta me emrat e me te njohur te botes
 15. Tirane, kerkoj partner - looking for local florist who can deliver flowers across Albania
 16. Shqiperi, SHOQERIA KLEVIS ESHTE E INTERESUAR PER DISTRIBUTOR
 17. Tirane, Shitet aktivitet bar kafe
 18. Tirane, shes Qender Interneti
 19. Shqiperi, kerkoj kerkoj partner biznesi
 20. Durres, shes linje per prodhim dhe montim mobiljesh
 21. Njoftim
 22. Tirane, jap me qera servis motorrash
 23. Tirane, jap me qera License
 24. Durres, shes Linje Prodhimi Birre,
 25. Tirane, njoftim
 26. Shqiperi, oferte Ofroj per shitje cimento
 27. Tirane, ofroj RROBA ME PAKICE DHE SHUMICE
 28. Tirane, shes VESHJE ME SHUMICE DHE PAKICE
 29. Kurbin, oferte OFROJ BASHKEPUNIM PER TREGTI
 30. Tirane, shes shes pajisjet e nje palestre
 31. Kerkojme Kompani vendese per exkluzivitetin e Shkalleve SHS DeLuxe
 32. Durres, shes shes mulli bloje alto rendiment
 33. Vlore, kerkoj KERKOJ PARTNER/E PER HAPJEN E NJE SALLONI PARUKERIE NE VLORE
 34. Kavaje, shes Fruta-Molle bio me cilesi shume te mire
 35. Tirane, njoftim agjensi studimi
 36. Prodhues italiane veshje/kepuce kerkojne partnere ne Shqiperi
 37. EXPORT Aluminum Profiles Systems & Solar Wind Energy Systems- Kerkojme kompani Shqipetare
 38. Tirane, ofroj BASHKEPUNIM PER BIZNES
 39. Tirane, ofroj Kontabilitet,konsulence financiare e fiskale,bilance
 40. Tirane, kerkoj kerkoj partner biznesi
 41. Lushnje, shes Serė pėr kultivim kulturash bujqėsore
 42. Durres, kerkojme investitor ose partner
 43. Tirane, shes LOKAL
 44. Tirane, kerkoj kerkojme parnere neper rrethe
 45. Tirane, shitet biznesi: Agjenci Imobiliare
 46. Shqiperi, kerkojme PARTNER NE FUSHEN E NDERTIMIT
 47. Gjermani, ofroj Linje prodhimi dritaresh-GUBISCH
 48. Tirane, ofroj call center i kompletuar,xhirro potenciale 200.000euro/vit
 49. Shqiperi, shpallje EKSKUZIVITET
 50. Korce, njoftim Partneritet