PDA

Trego pamjen e plotė tė : Korce, shes gome & disk alumini Gma dhe disqe Fuoristrade 16/75/215 250 Euromikel-1981
28.07.2020, 17:47
Shiten disqe dhe gima fuoristrade, 16/75/215,
disqet jane te rinj
Te erdhura nga Gjermania
cmimi 250€
tel 0692172994

Cel. : 0692172994