PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 4.800 m² 768.000 Euro (Rruga 28-Nėntori)ImmoAlbania
28.05.2020, 09:27
Zona/Rruga : Rruga 28-Nėntori

Shitet toke pranė autostradės Tiranė-Durrės, Rruga 28-Nėntori.
Informacion mbi tokėn: sipėrfaqe totale prej 4800 m2 dhe ndodhet buzė rrugės kryesore.
Disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor dhe ofron mundėsi tė shumta zhvillimi.
Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni nė:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Ēmimi: 768,000 €


Cel. : +355686511111