PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 7.000 m² 175.000 Euro (Martin Camaj)ImmoAlbania
28.05.2020, 09:27
Zona/Rruga : Martin Camaj

Shitet toke nė Kamėz, Rruga Martin Camaj.
Informacion mbi tokėn: sipėrfaqe totale prej 7000 m2 dhe ndodhet buzė rrugės kryesore.
Disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor dhe ofron mundėsi tė shumta zhvillimi.


Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni nė:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Ēmimi: 175,000 € i diskutueshem


Cel. : +355686511111