PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 2.995 m² 375.000 Euro (Liqeni i thate)ImmoAlbania
28.05.2020, 09:27
Zona/Rruga : Liqeni i thate

Toka ndodhet pranė Liqenit tė Thatė.
Informacion mbi tokėn: sipėrfaqja e tokės 2995 m2, pranė rrugės kryesore.
Pozicioni i tokės dhe pajisja e saj me ēertifikatė pronėsie ofron mundėsi investimi tė ndryshme.
Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni nė:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Ēmimi: 375,000 €

Cel. : +355686511111