PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 9.815 m² 981.500 Euro (Farke)ImmoAlbania
28.05.2020, 09:27
Zona/Rruga : Farke

Shitet toke nė Farkė, Tiranė.
Informacion mbi tokėn: sipėrfaqja e tokės 9815 m2, prane rrugės kryesore.
Disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor dhe ofron mundėsi tė shumta zhvillimi si kompleks vilash, magazina etj.
Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni nė:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019


Cel. : 00355686511111