PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, Shitet truall 3.484 m2 per 500.000 Euro (Kamez Qender) gati per ndertim.Merlin Imobiliare
28.05.2020, 10:58
Zona/Rruga : Kamez Qender

SHITET TRUALL NE KAMEZ (qender) GATI PER NDERTIM 3.484 m2.

Shitet Toke TRUALL, ne qender te Kamzes me nje siperfaqe prej 3.484m2. PER KETE TRUALL ESHTE MARRE NJE LEJE NDERTIMI PER NDERTIM PALLATI DHE I KA MBARUAR AFATI TANI KERKON VETEM RINOVIM TE LEJES SE MARRE.
Kjo toke mund te perdoret edhe per NDERTIME TE LLOJEVE TE NDRYSHME SI QENDER KOMERCIALE , PALLATE, MEQENSE TAKOHET EDHE ME RRUGEN NACIONALE TE VERIUT TE VENDIT etj Toka eshte me hipoteke e me dokumenta te rregullta hipotekore.
SHITET ME CMIM 500.000 EURO. ( i diskutushem)

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com
Tel : +355 684044520.