PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Karrike portative per makine per femije 500 LekeOrionZ
10.03.2020, 17:33
Karrike/sedilje portative per femije e perdorur por ne gjendje shume te mire. E rehateshme dhe shume praktike. Mbulesa lahet lehtesisht. Cmimi 500 leke te reja.

Cel. : +355682035095