PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 4.000 m² 180.000 (Kashar)ImmoAlbania
28.05.2020, 18:52
Zona/Rruga : Kashar

Shitet toke nė Kashar.
Informacion mbi tokėn: sipėrfaqja e tokės 4000 m2, prane rruges kryesore.
Disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor dhe ofron mundėsi tė shumta zhvillimi si kompleks vilash, hoteleri, magazina etj.
Ēmimi: € 180,000

Pėr mė tepėr informacion na ndiqni nė:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/


Cel. : +355686511111