PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 15.000 m² 1.300.000 Euro (Berzhite)ImmoAlbania
28.05.2020, 18:52
Zona/Rruga : Berzhite

Shitet toke ne Autostraden Tiranė-Elbasan ne Berzhite prane Palma Nova.
Disponon nje sipėrfaqe totale prej 15000 m2, buze rruge kryesore.
Disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor dhe ofron mundėsi tė shumta zhvillimi si kompleks vilash hoteleri etj.

Cel. : +355686511111

Pėr mė tepėr informacion na ndiqni nė:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/