PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 2.500 m² 212.500 EuroImmoAlbania
28.05.2020, 18:52
Shitet toke ne Autostraden Tiranė-Durrės mbrapa QTU, Rruga Lura.
Disponon nje sipėrfaqe totale prej 2500 m2, mundesi blerjej edhe 2500 m2 shtese.
Disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor dhe ofron mundėsi tė shumta zhvillimi.


Cel. : +355686511111

Pėr mė tepėr informacion na ndiqni nė:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/