PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Govate + Mbajtese CAM 3.500 LekeMariohalilaj
29.02.2020, 21:00
Govate Baby Bagno me dy vende anatomike dhe shirita kunder rreshqitjese(nje vend i mbeshtetur per foshnje nga 0 deri ne 6 muaj dhe tjetra me krahe per femije nga 6 deri ne 12 muaj), vend per te vendosur sfungjerin dhe sapunin, kembet e stabilitetit, plug per te kulluar ujin.
Skeleti i pajisur me 4 kembe te rregullueshme. Korniza mund te rregullohet ne gjeresi. Ideale per banjo te vogla.
Palosje ultra kompakt.

Ne gjendje shume te mire. 1 vit e perdorur.

Cel. : 0693645429