PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes truall 450.000 m² 2.000.000 Euro (Vishnje)ImmoAlbania
28.05.2020, 09:27
Zona/Rruga : Vishnje

Toka dhe ferma ndodhen ne Vishnje .
Informacion mbi tokėn: sipėrfaqja e tokės, 450000 m2 toke ose 45 hektarė ku jane te ndertuara 2 kapanone njeri 1200 m2 dhe tjetri 700 m2 te cilat sherbejne si stalle gjethashtu eshte edhe dhoma e baxhos me te gjitha paisjet e reja dhe 2 dhoma.

Cel. : +355686511111

Pėr mė tepėr informacion na ndiqni nė:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/