PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 8.900 m² 623.000 Euro (Vaqarr)ImmoAlbania
28.05.2020, 09:27
Zona/Rruga : Vaqarr

Toka ndodhet ne Vaqarr prane Lufres.
Informacion mbi tokėn: sipėrfaqja e tokės, 8900 m2 me 2 certifikata pronėsie, prane rruges kryesore.
Pozicioni i tokes eshte fantastik, zona ne te cilien ndodhet toka eshte zone industriale dhe eshte mundesi ideale per investim.

Cel. : +355686511111

Pėr mė tepėr informacion na ndiqni nė:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/