PDA

Trego pamjen e plotė tė : Vlore, shes motoskaf Ital Mar Viti 2010, 9200 Eurohotel relax dhermi
02.05.2020, 11:21
Dhermi, shes motoskaf ITAL MAR OPEN 5.40 Viti 2010, 9200 Euro

SHITET SKAF "ITAL MAR 5.40", ME MOTOR SELVA YAMAHA 80HP , PRODHIM 2010

ITAL MAR 17, PRODHIM ITALIAN I VITIT 2010, OMOLOGUAR PER 7 (PESHA DERI 950 KG) PERSONA NE BORD, ME PAISJE LUNDRIMI, SALVAXHENTE, POMPA DI SENTINA, GPS , BUSULL DHE PAISJE TE NDIHMES SE SHPEJTE. MOTORI SELVA YAMAHA INACION 4 KOHESH I VITIT 2010, TRIMER ELEKTRIK, SE BASHKU ME SKAFIN SERI PRODHIMI, I PAISUR NE KULLEN E PILOTIMIT ME APARATET E KARBURANTIT, SHPEJTESISE, NIVELIM ELEKTRONIK KARBURANTI, ORET E PUNES TE MOTORIT DHE SINJALISTIKE. SKAFI SHOQEROHET ME KAREL BRENDA CMIMIT.


SKAFI ESHTE I PAISUR ME LICENCE TE RREGULLT PORTUALE, SIGURACION DHE TAKSA, DOKUMENTACION TE PAGUAR DERI NE TETOR 2020..
GJENDJA TEKNIKE E MJETIT: TE GJITHA SHERBIMET MOTORIKE TE KRYERA TIMON TE RI DHE TAPICERI TE RE.

SKAFI GJENDET NE DHERMI I PAISUR ME LICENCE TE RREGULLT DHE MATRIKULL LUNDRIMI, AKTUALISHT ESHTE NE DHERMI, PERDORET PER SHETITJE TURISTIKE.

Cel. : 0692192963

Cel. : 0692192963