PDA

Trego pamjen e plotė tė : Fier, shes toke 8.000 m² 500.000 Euro (Levan)ImmoAlbania
28.05.2020, 09:27
Zona/Rruga : Levan

Toka dhe biznesi pulari ndodhet ne Levan, Fier.
Informacion mbi tokėn: sipėrfaqja e tokės 8000 m2 ku 1700 m2 jane ndertim nje shtepi 2 kateshe dhe 3 kapanone te cilat sherbejne si pulari, me certifikatė pronėsie, prane rruges kryesore.
Biznesi eshte i ngritur dhe shume fitimprures shitet per arsye emigracioni.

Cel. : +355686511111

Pėr mė tepėr informacion na ndiqni nė:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/