PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kavaje, shes toke 1.500 m² 135.000 Euro (Kavaje)ImmoAlbania
28.05.2020, 18:52
Zona/Rruga : Kavaje

Toka ndodhet tek Mali i Robit ne Kavaje.
Informacion mbi tokėn: sipėrfaqja e tokės, 1500 m2 me certifikatė pronėsie, prane rruges kryesore.
Pozijoni i tokes eshte fantastik dhe me pamje te mrekullueshme, mundesi ideale per investim.
Cel. : +355686511111

Pėr mė tepėr informacion na ndiqni nė:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/