PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes truall 5.050 m² 444.000 Euro (Spille)ImmoAlbania
28.05.2020, 09:27
Zona/Rruga : Spille

Toka ndodhet nė Spille ne Durres, pranė detit.
Informacion mbi tokėn: sipėrfaqja e tokės, 5050 m2 me certifikatė pronėsie, buze rruge kryesore.
Pozijoni i tokes eshte fantastik dhe me pamje te mrekullueshme, mundesi ideale per investim per komplekse vilash dhe rezidencash.

Cel. : +355686511111

Pėr mė tepėr informacion na ndiqni nė:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/