PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes KARROCE PER BINJAKE 27.000 LekeErmir Tirana
11.01.2020, 15:48
Karroca eshte ne gjendje shume te mire, shitet bashke me 2 soxholinot per makine dhe 2 portbebe.
Ka canten e karoces, ka mbulesen per dimer dhe per shi, eshte e palosshme.
Eshte ne gjendje shume te mire.

Cmimi i diskutueshem

Cel. : 0672576860