PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes Karrige per femije qe montohet ne tavoli 6.000 Lekedeti ri
30.01.2020, 21:47
Karrige per femije qe montohet ne tavolin. Karrigia eshte e re dhe Marka italiane CHICCO. SHUM PRAKTIKE DHE E LEHTE PER TU PERDORUR. CMIMI 60 MIJ LEK TE VJETRA. PER KONTAKTIME SERIOZE NA MERNI NE CELULAR 0696599893.

Cel. : 0696599893