PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes rroba dhe kepuce pothuajse te rejaGledia
08.01.2020, 10:41
Xhup gap 0-3 muajshe 1500 leke
Fustan Cinderella me triko 8-12 muajshe 2000 leke
Cizme shiu zara nr 26, 1000 leke
Cizme kamoshi ne ngrohta American Eagle nr 26, 1000 leke.
Fustan 0-3muajsh 1500 leke

Kontaktoni ne nr 0697287411 ne whatsapp ose Viber.