PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shitet FERME me peme 15.000 m2 per 900.000 Euro ne Periferi te Tiranes.demir_rusi
28.05.2020, 16:23
Zona/Rruga : Baldushk

SHITET FERME NE PERIFERI TE TIRANES 15. 000 M2 ( okazion)

Shitet FERME ne periferi te Tiranes me 15.000 M2 . Ferma permban 1200 rrenje peme te te gjitha llojeve, te moshes 20 vjecare, 600 nga te cilat jane ullinje qe kane nje prodhimtari te madhe vaj ulliri. Ferma eshte e organizuar me rruge hyrse dhe dalse, dhe ato te brendshme brenda parcelave. Ferma eshte e organizuar me te gjithe aksesoret ndihmes te funksjonimit. Ferma ka impjantin e vaditjes per cdo rrenje me puse uji te bollshem dhe me linje trefazore.
Ferma ka edhe nje apartament luksos te mobiluar. SHITET PER NJE CMIM OKAZIONAL 900.000 EURO ( i diskutushem)

Tel. 00355 68 40 44 520.