PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes toke 2.100 m2 per 94.500 Euro (Sektori Rinia)Merlin Imobiliare
28.05.2020, 11:03
Zona/Rruga : Sektori Rinia

SHITET TOKE NE BREGDET TE SEKTORI RINIA DURRES

SHITET TOKE ne bregdet ne rruge kryesore tek SEKTORI RINIA NE DURRES. Siperfaqja e tokes eshte 2.100 m2,. Prona eshte e kuadratuar dhe e rrethuar me mure,ne nje siperfaqe te rrafshet. Kjo prone mund te perdoret per hotele, vila etj. Kjo eshte nje zone thuajse e virgjer e mbuluar me pisha. Siperfaqja e reres ne breg eshte me goxha hapesire. Nje vend vertet i mbrekullushem per ndertim per pushuesit. KJO PRONE SHITET PER 45 EURO/M2. Na kontaktoni.

Cel. : 00355 684044520

Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com (https://www.merlinimobiliare.com/)