PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Karroce per femijeManjolaV.
02.03.2020, 19:30
Shitet karroce per femije ne gjendje shume te mire.
Karroca perdoret ne pozicionin shtrire dhe ngritur dhe perfshin edhe nje mbulese dimerore.
Ne cmim perfshihet gjithashtu :
- nje sexholino nga 0-13 kg
- nje sexholino nga 13-36 kg
Cmimi 15.000 leke

Nr kontakti: 068 23 90 430

Cel. : 0682390430