PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 3.800 m² 570.000 Euro (Autostrada Tirane Durres)ImmoAlbania
28.05.2020, 18:52
Zona/Rruga : Autostrada Tirane Durres

Shitet toke ne Autostraden Tiranė-Durrės.
Disponon nje sipėrfaqe totale prej 3800 m2, gjatesia 85m , gjeresia 45m , shitet me 150 euro/m2 i diskutueshem.
Disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor dhe ofron mundėsi tė shumta zhvillimi.
Cel. : +355686511111

Pėr mė tepėr informacion na ndiqni nė:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/