PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Monopatin 1800 Lekettbb
05.06.2020, 18:02
Shes monopatine ngjyre e kuqe dhe me 2 rrota mbrapa dhe me drita.

Cmimi: 1800 Leke

Kontakt: 0686261441