PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 19.600 m2 me 9 Euro/m2, per 176.400 Euro (Fshati MARQINET- VORE)demir_rusi
26.05.2020, 11:17
Zona/Rruga : Fshati MARQINET

SHITET TOKE NE MARQINET TE VORES

Shitet 19.600 m2 toke ne Marqinet 700 metro larg Vores. Toka eshte e kuadratuar dhe mund te perdoret per cdo lloj veprimtarie biznesi por edhe per banim . Mund te perdoret per blektori ,per sera ,prodhimi zazavatesh, magzinia industriale kompleks turistik etj. Toka eshte me dokumentacion te rregullta. Shitet per 9 Euro/m2 . Nxiton

Cel. : 00355 684044520