PDA

Trego pamjen e plotė tė : Vlore, shes truall ne bregdet 1560 m² 80 Euro/m2 (Radhime)homedeal.albania
25.05.2020, 18:49
Zona/Rruga : Radhime

Shitet toke ne Radhime ne vijen e pare shume prane detit.
Toka ka siperfaqe prej 1560 m2 shtrirje e konsiderueshme per te ngritur vendbanimin tuaj.
Duke mare parasysh pozicionin gjeografik qe ka dhe peisazhin e bukur natyror si dhe zonen ne zhvillim ky truall do sherbente mjaft mire edhe per te ushtruar biznesin tuaj.
Cmimi 80euro/m2 i DISKUTUESHEM.
Kontakto 0697264350. Jeni te mirepritur.

Cel. : 0697264350