PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes truall 4.000 m² 160.000 Euro (Petrele)ImmoAlbania
28.05.2020, 09:27
Zona/Rruga : Petrele

Toka ėshtė e pozicionuar nė zonėn e Petrelės, nė Fikas prane Panto Resort.
Informacion mbi tokėn: sipėrfaqja e tokės 4000 m2, me hipotekė.
Disponon: sipėrfaqe tė bollshme, mundėsi tė shumta shfrytėzimi si ndėrtim vile private ose kompleks vilash etj.
Pozicion gjeografik i favorshėm dhe zone e miratuar per ndertim.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cel. : +355686511111

Pėr mė tepėr informacion na ndiqni nė:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/