PDA

Trego pamjen e plotė tė : Lezhe, shes toke ne bregdet 16.332 m2 me 65 Euro/m2demir_rusi
26.05.2020, 11:17
TOKE PER SHITJE NE BREGDETIN E TALES LEZHE

Shitet toke ne bregdetin e Tales te Lezhes. Siperfaqja e saj eshte 16333 m2 dhe ajo fillon tek hidrovori i tales dhe perfundon ne breg te detit. Ka rruge kalimi ne krahe te saj dhe eshte e kuadruar dhe e rrethuar me xokel betoni dhe e shtruar me cakell. Ka dalje ne rere dhe eshte e gatshme per investime turistike ose investime te ndryshme te tjera. Ndodhet ne nje vend mjaft atraktivenga turiste shqiptare dhe te huaj.
Shitet per nje cmim teper te favorshem per vetem 65 euro/m2.


Cel. : 0684044520