PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes truall 15.900 m² 2.385.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres)FUTURE HOME Priority
28.05.2020, 10:14
Zona/Rruga : Autostrada Tirane-Durres

Shitet tokė nė Autostradėn Tiranė-Durrės, km 11.Toka ka sipėrfaqe totale prej 15900 m2 dhe shitet me 150 euro/m2.Prona ėshtė e pajisur me dokumentacion tė rregullt hipotekor dhe gjendet buzė rrugės kryesore.Detaje tė tjera•Ndodhet nė njė lokacion mjaft tė favorshėm •Pėr mė tepėr na kontaktoni!

Cel. : +355697015470