PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 1.700 m² 19 Euro/m2 (Marqinet- Vore)Merlin Imobiliare
28.05.2020, 11:00
Zona/Rruga : Marqinet- Vore


Shitet toke ne Marqinet- Vore 1700 m2 truall. Toka mund te perdoret per biznes por edhe per banim, eshte me dokumenta te rregullta dhe shitet per 19 Euro/m2. Nxitoni!

Lloji i prones: Toke
Siperfaqe: 1700 m2
Zona: Marqinet
Qyteti: Tirane
Cel. : 00355 684044520
Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com