PDA

Trego pamjen e plotė tė : Sarande, shes toke ne bregdet 8.000 m² 880.000 Euro (Borsh)Merlin Imobiliare
28.05.2020, 11:04
SHITET TOKE NE BORSH

Shitet toke ne Borsh/Sarande 8000 m2, 200 metro afer detit. Toka eshte ne nje vend te disponueshem per zhvillimin turistik, me akses ne rrugen nacionale. Gjithashtu eshte e pyllezuar dhe ullishte. Toka shitet edhe e parcelizuar me nga 1.000 m2 e larte. Shitet per vetem 110 Euro/m2

Lloji i prones: Toke ne bregdete
Zona: Borsh
Qyteti:Sarande
Cel : 0695406860
Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com (https://www.merlinimobiliare.com/)

Cel. : 00355 695406860