PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 700 m² 70.000 Euro (Fresk)ImmoAlbania
28.05.2020, 09:27
Zona/Rruga : Fresk

Toka ndodhet nė zonėn e Freskut.
Ka sipėrfaqe totale prej 700 m2.
Disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor.
Zonė e projektuar pėr ndėrtim dhe e pėrshtatshme pėr biznes.
Cel. : +355686511111

Pėr mė tepėr informacion na ndiqni nė:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/